Forum klasowe [3B] (:

3B

Ogłoszenie

Welcome to 3B hell

#1 2007-09-05 16:20:20

Ponczek

Szef Admin

7365646
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 17
Punktów :   

Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

Jejć, w tej ksiazce z 2 klasy sa chyba tylko 4 skutki, a to chyba troche malo..macie cos?


Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałam, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłam nic nie myśleć i tyle samo bym wymyśliła...

Offline

 

#2 2007-09-05 17:12:29

cosmotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

Ja napisałam ze swojej pracy domowej w klasie 2. I też mam tylko 4... albo 3 nawet xD Mam tylko o zachwianiu równowagi europejskiej, że są silnym państwem, że ich plany budziły niechęć innych państw, i że były stałym zagrożeniem dla sąsiadów ; ]]


...tak kazała mi babcia..!  [[ ;

Offline

 

#3 2007-09-05 20:31:18

Ponczek

Szef Admin

7365646
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 17
Punktów :   

Re: Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

Ja ze w europie zaczal narastac nowy konflikt ktory przerodzil sie w I wojne swiatowa,  ze francja i anglia sie do siebie zblizyly, i dazenie niemiec do uzyskania potegi swiatowej


Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałam, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłam nic nie myśleć i tyle samo bym wymyśliła...

Offline

 

#4 2007-09-05 21:13:51

Paula :))

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

A ja sobie na fizyce pisalam i tak sobie napisalam : ze przyjela status cesarstw (bo w koncu na poczatku byla chyba demokratyczna bardziej a dopiero pozniej monarchiczna); ze dzialania zjednoczeniowe prowadzily za soba  dzialania wojenne; w środku europy powstalo silne i mocne panstwo; zmiana nazwy panstwa z cesarstwa niemieckiego na rzesze niemiecka; i ze cesarz austrii nadal panstwom mieszkajacym w austrii autonomi ( poniewaz bal sie ze wybuchna zamieszki po tym jak przegral walke z niemcami) nie wiem czy to jest dobre moge z kurczukiem pogadac P


"Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej - najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęcie."

Paulo Coelho

Offline

 

#5 2007-09-05 22:15:32

cosmotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

Kurczę.. dużo tego!
Nawet by mi się nie chciało tyle pisać. xDD


...tak kazała mi babcia..!  [[ ;

Offline

 

#6 2007-09-06 21:36:01

NaNa;))

Użytkownik

3743753
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: Praca domowa z historii! Skutki zjednoczenia Niemiec.

ja mam: znieszczenie potegi franjii i austro-wegier; zaburzenie porzadku wiedenskiego; gwaltowny rozwoj gospodarki rodziwej, europejskiej i swiatowej


Każdy ma prawo marzyć inaczej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psf.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.spore-game.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl